Moje publikacje – Bierzynski.pl » 2015 » September
bierzyński.pl

Terroryści dokonali najskuteczniejszego zamachu w historii? Panika i chaos w Europie (wp.pl)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 21-09-2015

Fala lęku przed emigrantami gwałtownie narasta. Strach wylewa się z gazet, telewizji, internetu, najczęściej przybierając formę ksenofobicznej nienawiści przed jakimkolwiek obcym. Fora internetowe biją rekordy hejtu. Fala uchodźców głęboko podzieliła Polaków. Nie tylko nas. Problem przerósł całą Europę.

Bierzyński: „głos pełen uprzedzeń”. Lisicki: „lekarzu, ulecz samego siebie” (wp.pl)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 18-09-2015

- Zawsze, jeszcze od wspólnie spędzonych lat szkolnych, różniliśmy się w poglądach, ale do tej pory różniliśmy się z szacunkiem. Twój felieton o uchodźcach ten szacunek zburzył. Jest to bowiem głos pełen uprzedzeń i fałszywych tez. Głos egoistyczny i pełen hipokryzji – pisze Jakub Bierzyński w nadesłanym do Wirtualnej Polski liście otwartym skierowanym do Pawła Lisickiego. Redaktor naczelny „Do Rzeczy” odpowiada na zarzuty dawnego szkolnego kolegi i dostrzega w słowach Bierzyńskiego m.in. niechęć do chrześcijaństwa i polskości. Poniżej publikujemy polemiczny list Jakuba Bierzyńskiego oraz odpowiedź Pawła Lisickiego.

Cały świat ma na rękach krew ofiar Holokaustu. Polacy nie są wyjątkiem (wp.pl)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 18-09-2015

Wypowiedź dyrektora FBI Jamesa Comeya wywołała w Polsce prawdziwą burzę. Jednogłośny chór potępienia „antypolskich oszczerstw” wykluczył jakąkolwiek refleksję na ten temat. Liczne głosy domagają się spraw sądowych w obronie dobrego imienia naszej ojczyzny. Siła i skala tej reakcji nasuwa podejrzenia, że coś jednak jest na rzeczy. Czy polska opinia publiczna nie chce tym jednorodnym krzykiem zagłuszyć jakiejś istotnej zadry w naszej zbiorowej świadomości? O czym jeszcze chcieliby zapomnieć Amerykanie, Francuzi, Szwajcarzy, czy choćby sami Żydzi?

Kontent telewizyjny. Ekran + sieć = konieczność (Press)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 01-09-2015

Telewizja efektywnie buduje zasięg, a Internet pozwala na bardziej precyzyjne dotarcie i personalizacje przekazu – nadawcy oferują więc połączenie tych mediów. Wakacyjne wydania “Pytania na śniadanie” w TVP 2 przerwano relacjami z nadmorskich miejscowości, w których PGE w ramach akcji “Energetyczne wakacje z PGE” zbudowała strefy aktywnego wypoczynku. Odwiedzający je mogli skorzystać m.in.  ze strefy mocy fit, zdrowia i energii czy ze strefy dziecięcej energii z animacjami i zabawami dla najmłodszych.