Moje publikacje – Bierzynski.pl » 2012 » August
bierzyński.pl

Jakub Bierzyński: RTB – największe wyzwanie (wirtualnemedia.pl)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 29-08-2012

Świat komunikacji marketingowej jaki znamy od lat 30 czyli od powstania tego rynku odchodzi w przeszłość. W przeszłość odchodzi staromodna definicja grupy celowej. Badania rynku przestają być aktualne.

Fala rewolucji internetowej, która zmiotła niektóre gałęzie przemysłu a inne gruntownie przemodelowała tak jak linie lotnicze, ubezpieczenia, banki czy przemysł turystyczny, dotarła do marketingu i planowania mediów.

Sponsorzy nie wygrali na igrzyskach (Puls Biznesu)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 21-08-2012

Koncerny finansujące sportowców w Londynie nie zostawiły w tyle konkurentów, którzy tego nie robili.

Liczy się udział, nie zwycięstwo — ta myśl barona de Coubertina, twórcy współczesnych igrzysk olimpijskich, może być dziś pociechą dla wielkich koncernów, które zaangażowały się marketingowo w londyński turniej. Najpierw wydały miliony na sponsorowanie igrzysk i sportowców, a potem — jeszcze większe miliony na pochwalenie się tym w telewizyjnych i prasowych reklamach, by w efekcie… wylądować w połowie reklamowej stawki lub wręcz za plecami konkurentów, którzy oszczędzili sobie kosztownych treningów.

Puls ramówką kusi inwestorów (Dziennik)

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 19-08-2012

Nowa jesienna oferta programowa to ostatnia szansa dla podupadającej telewizji.  Próba zwiększenia oglądalności ma na calu przyciągnięcie inwestora. Bez niego stacja nadal będzie musiała ciąć koszty. Zobacz cały artykuł