bierzyński.pl

OMD najlepszym pracodawcą w Polsce

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 27-10-2016

Aon Best Employers to program rozpoznawalny na całym świecie. Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. W tym roku w Polsce prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy zostało wyróżnionych 14 firm. OMD znalazła się w gronie laureatów, a więc tych którzy tworzą najbardziej angażujące środowiska pracy.

„Zdobycie tytułu Najlepszego Pracodawcy to duma i nagroda dla pracodawcy za podjęte działania zmierzające do stworzenia wyjątkowego miejsca pracy. Zdobycie tytułu po raz pierwszy to wielka radość i duma, zdobycie go po raz drugi, sprawia jeszcze większą satysfakcję. Wierzę, że w sektorze usług to ludzie są najcenniejszą wartością firmy. To oni swoim zaangażowaniem budują to co dla nas najważniejsze – satysfakcję naszych klientów i dzięki nim osiągamy najwyższe wyniki. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom za ich wkład w firmę i docenienie starań naszego zarządu. Koniec końców to sam zespół OMD przyznał nam ten tytuł. Tytuł Pracodawcy Roku to moje największe osiągnięcie zawodowe. Dziękuję.” Jakub Bierzyński, CEO OMD.

O programie

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano około 370 tysięcy pracowników
z ponad 1000 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. Kryteria oceny to wartości czterech wskaźników:
• zaangażowanie pracowników
• angażujące przywództwo
• kultura wysokich wyników
• wiarygodna marka pracodawcy
Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez medotodologię badania. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.Leave a Reply

>