Aktualności – Bierzynski.pl » 2017 » March
bierzyński.pl

Jakub Bierzyński w roli moderatora panelu “Oczekiwania klienta cyfrowego” podczas XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 28-03-2017

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to wydarzenia o ugruntowanej pozycji, które przez kilkanaście lat na stałe wpisało się w kalendarz sektora, jako najważniejsze spotkanie integrujące przedstawicieli administracji centralnej, regulatora, organizacji pozarządowych oraz kluczowych przedstawicieli top managementu. Sympozjum stanowi niewątpliwie niezmiernie efektywną i unikalną platformę dialogu, dotyczącego rozwoju sektorów telekomunikacyjnego i współpracujących. Współpraca Rady Programowej, skupiającej wszystkie kluczowe osoby, zapewnia najwyższą aktualność i istotność poruszanych tematów, a także holistyczne podejście do omawianych zagadnień. W ramach wydarzenia dyskutujemy o najistotniejszych zmianach zachodzących na rynku, analizujemy trendy, poszukujemy nowych modeli biznesowych pozwalających efektywnie realizować przyjęte strategie. Wydarzenie, co roku uświetnia Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten, podczas której niezależna Kapituła nagradza najlepsze osoby, firmy i rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju rynku telekomunikacji i mediów.

Jakub Bierzyński odbiera nagrodę Gazele Biznesu Pulsu Biznesu

Dodane przez admin | Kategoria Media | Data 15-03-2017

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.